NAJBARDZIEJ IMPONUJĄCE WINNICE W HISZPANII

Najbardziej imponujące winnice w Hiszpanii

BARBADILLO

Odkryjesz historię, która rozpoczęła się w 1821 roku, kiedy rodzina Barbadillo po raz pierwszy butelkowała swoją Manzanillę oraz wszystkie sekrety, które ich piwnice skrywają od tamtej pory.

FREIXENET

Firmę prowadzi już piąte pokolenie rodziny Ferrer; ich pasją jest tworzenie win tak dobrych, jak to tylko możliwe, odkrywanie nowych technologii i ulepszeń oraz poszanowanie środowiska.

GONZALEZ BYASS

W 1835 roku Manuel María González kupił małą winiarnię w Jerez, którą nazwał Tío Pepe na cześć swojego wuja, który nauczył go wszystkiego o tradycji wina z Jerez. Wkrótce zaczął być rozpoznawalną marką zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej, aż w końcu stał się jedną z najbardziej prestiżowych hiszpańskich marek, cieszącą się uznaniem na całym świecie.

OSBORNE

Odwiedź nasze stuletnie winnice i poznaj z pierwszej ręki proces tworzenia Skarbu naszego Dziedzictwa. Skosztuj najlepszych win, poznaj tradycyjną produkcję naszych Iberyjczyków, ciesz się wycieczkami z przewodnikiem lub świętuj ważne wydarzenie w najbardziej charakterystycznych winnicach Osborne.

MARTARROMERA

Matarromera może pochwalić się międzynarodowym sukcesem oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Wykorzystuje najnowszą technologię do produkcji win najlepszej jakości. Kontrola temperatury, zbiorniki jak i całe wyposażenie wykonane ze stali nierdzewnej, wydajność przetwarzania aż 650 000 litrów.

RAMON BILBAO

8 winnic, 5 w La RiojaAlta, 2 w La Roija Baja i 1 w Valladolid. Charakteryzują się większą nutą owocową, świeżym i eleganckim stylem.

Wina z Bodega Haro: znajduje się w Haro la Rioja

Winiarnia Rueda w Valladolid

VIVANCO

W ośmiu winnicach prowadzone są najróżniejsze zajęcia, od zajęć dla dzieci, przez degustacje win i kursy dla dorosłych, na restauracji kończąc.

PAGOS DEL REY

Nasze winnice łączą tradycyjne techniki winiarstwa z najnowocześniejszymi technologiami produkcji wina. Nasi winiarze dbają o każdy etap procesu wytwarzania wina, poddając go rygorystycznej kontroli.

Zapewnienie dobrego wina o najwyższej jakości jest priorytetem w Felix Solis Avantis.

TERRAS GAUDA

4 winnice w głównych regionach słynących z produkcji win w Hiszpanii oferują różnorodne plany: rodzinny, dla par, obcowanie ze sztuką i kulturą, a nawet sport.

Magiczne krajobrazy, wyjątkowa gastronomia, cudowny klimat, przyjaźni ludzie i przytulne kwatery. Przeżyj z nami to niepowtarzalne doświadczenie.