Kolagen to dobry Kolega!

jak dbac o skore

Planujecie, a może jesteście już w trakcie wyczekiwanych wakacji? Często oddajecie się rozkoszy opalania na piaszczystej plaży? Jeśli tak… nie przestawajcie czytać. W ciągu lata Wasza skóra szczególnie potrzebuje nawilżenia i odświeżenia. W bardzo gorące dni, kiedy upał daje się we znaki, warto schładzać twarz i tym samym naszą skórę. Szybka aplikacja delikatnej mgiełki do twarzy i ciała z drobinkami złota, która została stworzona, aby intensywnie nawilżyć, odświeżyć i tonizować skórę, może być idealnym sposobem na schłodzenie rozgrzanej twarzy w ciągu lata!

Zaopatrzcie kosmetyczkę w kolagen!

Mowa oczywiście o DuoLife Beauty Care Collagen Face&Body Mist Toner! W lecie warto stosować rutynę pielęgnacyjną, tak, by nasza skóra była regularnie oczyszczana i nawilżana. Jeśli zależy Wam na utrzymaniu gładkości, elastyczności, dobrego napięcia i nawilżenia skóry w lecie – Wasza kosmetyczka powinna zawierać kosmetyki z kolagenem. Ten działa kojąco i łagodzi podrażnienia, a także uspokaja skórę nadwrażliwą na działanie szkodliwego promieniowania słonecznego. Doskonale, prawda?

DuoLife odpowiedzią na upalne lato!

To, czym na tle innych kosmetyków, wyróżnia się kolagenowa linia od DuoLife jest wysoki indeks naturalności, czyli prawie 99% składników pochodzenia naturalnego! Z linią DuoLife Collagen Beauty Care możliwe jest zachowanie zdrowego i młodego wyglądu skóry, nawet pomimo postępującego starzenia, do którego często mocno przyczynia się upalne lato. Co ważne, produkty nie powodują nadmiernego wysuszenia skóry i tak już na to narażonej dzięki zastosowaniu łagodnych substancji oraz substancji intensywnie nawilżających. To co? Wiecie już, co jest złotym sposobem na ochronę, regenerację i pielęgnację swojej skóry w upalne lato?